인증
중국 ShenZhen Mingjiada Electronics Co.,Ltd. 인증
고객 검토
—— 니시카와 일본 에서
—— 미국 에서 온 루이스
—— 독일 에서 온 리처드
—— 말레이시아 에서 온 팀
—— 러시아 에서 온 빈센트
우수한 가격, 빠른 배송, 최고 수준의 고객 서비스.
—— 니시카와 일본 에서
신뢰할 수 있는 부품, 빠른 배송, 그리고 우수한 지원.
—— 미국 에서 온 샘
고품질의 부품과 원활한 주문 프로세스입니다.
—— 독일 에서 온 리나
제가 지금 온라인 채팅 해요
제품 상세 정보:
원래 장소: 중국
브랜드 이름: Original Factory
인증: Lead free / RoHS Compliant
모델 번호: ESP32-H2-MINI-1-H4S
결제 및 배송 조건:
최소 주문 수량: 10
가격: Contact for Sample
포장 세부 사항: 기준 치수
배달 시간: 5-8 근무일
지불 조건: T/T, L/C, 웨스턴 유니온
설명
부품 번호: ESP32-H2-MINI-1-H4S 안테나 유형: PCB (폴리염화비페닐) 추적
메모리 크기: 4MB 플래시, 128kB ROM, 320kB SRAM 전압 - 공급: 3V ~ 3.6V
Product Description Of ESP32-H2-MINI-1-H2S
Features Of ESP32-H2-MINI-1-H4S
CPU and On-Chip Memory
• ESP32-H2 embedded, RISC-V single-core 32-bit microprocessor, up to 96 MHz
• 128 KB ROM
• 320 KB SRAM
• 4 KB LP Memory
• 2 MB or 4 MB in-package flash
BT®
• BT Low Energy (Bluetooth 5.3 certified)
• BT mesh
• BT Low Energy long range (Coded PHY, 125 Kbps and 500 Kbps)
• BT Low Energy high speed (2 Mbps)
• BT Low Energy advertising extensions and multiple advertising sets
• Simultaneous operation of Broadcaster, Observer, Central, and Peripheral devices
• Multiple connections
• LE power control
IEEE 802.15.4
• IEEE Standard 802.15.4-2015 compliant
• Supports 250 Kbps data rate in 2.4 GHz band and OQPSK PHY
• Supports Thread 1.4
• Supports Zigbee 3.0
• Supports Matter
• Supports other application-layer protocols (HomeKit, MQTT, etc)
Peripherals
• Up to 19 GPIOs– 3 strapping pins
Integrated Components on Module
• 32 MHz crystal oscillator
Operating Conditions
• Operating voltage/Power supply: 3.0∼3.6 V
• Operating ambient temperature: -40∼105 °C